IŠKILUS NESKLANDUMAMS

Jeigu mums iškilo nesklandumų

Jeigu nutiko taip, kad nebeturime prekės ar kas nors su ja nutiko arba mums reikia patikslinti užsakymą, mes susisieksime el.paštu, todėl įvesdami jį patikrinkite, kad būtų nurodytas teisingai. Taip pat į jį gausite pranešimus apie užsakymo būsenas. Kada gavome apmokėjimą ir kada išsiuntėme. (Taip pat patikrinkite ir Spam dėžutę). Jeigu negavote per 2 darbo dienas Patvirtinimo apie gautą apmokėjimą, bet jį padarėte, susisiekite su mumis el.paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

NAUJAS PIRKĖJAS

Kaip susikurti paskyrą?
Mūsų internetinėje parduotuvėje registruotis nėra būtina, tačiau rekomenduojame užsiregistruoti, nes tai daro pirkimą patogesniu ir greitesniu, o registruoti pirkėjai gali sekti užsakymo būseną.

Registracija vykdoma labai paprastai, tereikia užpildyti pateiktą „Registracijos“ formą. Registruojantis būtinai įrašykite savo tikrą elektroninį paštą ir telefoną, arba bent vieną iš jų: atlikus užsakymą su Jumis gali būti susisiekta dėl prekių surinkimo, pristatymo laiko, apmokėjimo ir kitų klausimų.

PAMIRŠOTE SLAPTAŽODĮ

Jeigu  pamiršote savo slaptažodį, spauskite nuorodą „Pamiršote slaptažodį?“ – tuomet Jūsų nurodytu el.paštu atsiųsime Jums naują Jūsų paskyros slaptažodį.

UŽSAKYMO ISTORIJA

Peržiūrėti užsakymų istoriją galite prisijungę prie savo profilio puslapio viršuje paspaudę nuorodą „Prisijungti“  tuomet prisijungus paspausti nuorodą „Mano užsakymai“  ir galėsite sekti savo užsakymų būseną, bei matyti savo užsakymų istoriją.

PREKIŲ UŽSAKYMAS

Užsakymo keitimas

Norėdami papildyti arba keisti užsakytų prekių kiekį, tai padaryti  galite parašę mums el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir nurodę savo užsakymo numerį.

Pristatymo mokestis ir laikas

  • Nemokamai pristatome Lietuvoje, kai užsakymo, suma 40€ arba didesnė.
  • Dėl prekių pristatymo į Kuršių Neriją prašome kreiptis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .  (Siunčiant į Nidą Omnivos  paštomatų pristatymo kaina 3e).
  • Į Omnivos paštomatus prekes per 3-7 darbo dienas iki 30kg.
  • Pristatymas nuroditu adresu (Lietuvoje iki 2kg) per 3-11 darbo dienas.
  • Pristatymas nuroditu adresu (ES šalys iki 2kg) per 6-18 darbo dienas.
  • Pristatymas nuroditu adresu (Norvegija iki 2kg) per 3-5 savaitės.

Prekės pradedamos ruošti, gavus apmokėjimą.

Pristatymas nuroditu adresu- pristatymas vyksta per Lietuvos paštą. Jeigu paštininkas neras jūsų namuose, bus paliktas informuojantis lapelis pašto dėžutėje.

Prekių grąžinimas
Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo", pagal kurį, pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus netenkinamas įsigijus tokias prekes: kosmetika ir tualetiniai preparatai, spausdintos knygos, liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai ir kitos.

Grąžinamos prekės privalo būti pilnai sukomplektuotos. Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsako pirkėjas. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, turime teisę nepriimti prekės grąžinimui. Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta. Prekę pirkėjas grąžina savo transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl netinkamos prekės kokybės. Dėl grąžinimo kreipkite el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Kai grąžinama nekokybiška prekė, įsipareigojame pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju kai neturime ar negalime pateikti analogiškos prekės, grąžiname visus už prekę sumokėtus pinigus.